Noteikumi

PIEGĀDES NOTEIKUMI:

Pasūtījumi tiek pieņemti zvanot uz numuru (+371) 64120319 vai (+371) 23002358 un rakstot uz e-pastu elinasziedi@inbox.lv  vai aizpildot pasūtījumu mājas lapā.

Ziedus varam piegādāt 1h laikā no pasūtijuma pieņemšanas brīža Cēsu pilsētas robežās.

Ziedus ir iespējams pasūtīt 7 dienas nedēļā.

Pasūtījumu apstrāde veikala darba laikā: Darba dienās 8.00-18.00, Se. 9.00-18.00, Sv. 10.00-15.00


Pasūtījuma piegādes maksa ir jāmaksā atkārtoti sekojošos gadījumos:

1.Ja saņēmējs neatrodas pasūtītāja norādītajā adresē un pasūtījuma piegāde ir jāpārceļ uz citu piegādes adresi( izņemot, ja pasūtījuma piegādes adrese tiek mainīta ne tālāk kā 5 km no sākotnēji norādītās pasūtījumu piegādes adreses

2.Ja saņēmējs neatrodas pasūtītāja norādītajā adresē norādītajā laikā un pasūtījuma piegāde ir jāpārceļ uz citu piegādes laiku(izņemot,ja pasūtījuma piegādes laiks no sākotnēji norādītā piegādes laika ir ar 1h intervālu)

Par piegādes adresi atzīmējot slimnīcu un/vai ārstniecības iestādi,lūdzam personīgi sazināties vispirms ar slimnīcu  un/vai ārstniecības iestādi, vai iestāde pieņem ziedu piegādi pacientiem.

Piegādes laiks norādāms aptuvens un tas var mainīties atkarībā no situācijas uz ceļiem, sastrēgumiem,satiksmes organizācijas ierobežojumiem, laikapstākļiem, kā arī no floristu noslogotības.

Ja vēlaties nosūtīt ziedus 14. februārī, 8. martā vai Māmiņu dienā, ziedus jāpasūta 2-3 dienas iepriekš, pretējā gadījumā ziedi var tikt piegādāti nākamajā dienā pēc svētkiem.

Vēršam Jūsu uzmanību, ka nespējam garantēt piegādes laikus 14. februārī un 8.martā, tādēļ šajos datumos piegādes laikam ir tikai orientējoša nozīme rīts, pusdienas laiks vai vakars.


DISTANCES LĪGUMS

1. Šis līgums tiek slēgts starp ZS Priedīši, reģ. Nr. 44101026300, juridiskā adrese: Mazā Līgatnes iela 8, Cēsis, LV-4101 (turpmāk tekstā Ziedu un Dāvanu salons Elīna) un Pircēju (turpmāk tekstā Pircējs), kurš veic pasūtījumu Ziedu un Dāvanu salons Elīna interneta veikalā, kas atrodas interneta adresē http://elinasziedi.lv (turpmāk tekstā – Ziedu veikals).

2. Interneta Ziedu veikala darbību nodrošina un uztur Ziedu un Dāvanu salons Elīna.

3. Veicot pasūtījumu Ziedu veikalā, Pircējs apstiprina, ka ir iepazinies ar Ziedu veikala Lietošanas noteikumiem un Distances līgumu, kas pieejami interneta adresē http://elinasziedi.lv

4. Pircējam ir tiesības saņemt Ziedu un Dāvanu salons Elīna veikalā piedāvātās preces un pakalpojumus pēc tam, kad Pircējs ir veicis attiecīgā pakalpojuma vai preces priekšapmaksu. Katras attiecīgās preces un pakalpojuma apraksts un cena ir norādīta preču katalogā pie katras preces. Visas cenas ir norādītas ar pievienotās vērtības nodokli.

5. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci vai pakalpojumu, izvēloties vienu no Ziedu veikalā piedāvātajiem attālināto maksājumu veidiem.

6. Preču un/vai pakalpojumu apmaksas veikšana nozīmē pakalpojuma pasūtīšanas faktu un Pircēja neatsaucamu piekrišanu Noteikumiem.

7. Pēc pasūtījuma apmaksas Pircējs ir noslēdzis līgumu ar Ziedu un Dāvanu salons Elīna, kas nosaka abpusējas saistības un pienākumus.

8. Pircējam ir tiesības 14 dienu laikā no preces saņemšanas dienas, nesniedzot skaidrojumus par atteikuma iemeslu, atdot preci atpakaļ Ziedu un Dāvanu salons Elīna veikalam. Atdodamā prece nedrīkst būt lietota, bojāta, tai ir jābūt oriģinālajā iepakojumā, iepakojums un tā marķējums nedrīkst būt bojāti. Atteikuma tiesību izmantošana un preču atpakaļatdošana notiek saskaņā ar šādiem tiesiskajiem aktiem:

– Patērētāju tiesību aizsardzības likums;

– Ministru kabineta 2002. gada 28. maija noteikumi Nr. 207 “Noteikumi par distances līgumu”.

9. Preču atpakaļatdošanas tiesības netiek attiecinātas uz grieztajiem ziediem, ziedu pušķiem, ziedu kompozīcijām un telpaugiem. (MK noteikumi Nr. 207, 15.3. p.).

10. Ziedu un Dāvanu salons Elīna ir tiesības vienpusēji anulēt pasūtījumu un atgriezt Pircējam pilnu pasūtījuma maksu, ja no Ziedu un Dāvanu salons Elīna neatkarīgu apstākļu dēļ pasūtījuma izpilde nav iespējama. (Piemēram, pasūtītā prece nav pieejama ilgāk par 30 dienām, vai tai beigusies ražošanas sezona)

11. Pircējs no piegādes var atteikties pirms ziedu pušķis ir izveidots, rakstot iesniegumu uz epastu: elinasziedi@inbox.lv, Ziedu un Dāvanu salons Elīna atgriež atpakaļ naudu 7 darba dienu laikā no iesnieguma saņemšanas uz pircēja norādīto kontu.

12.   Ziedu un Dāvanu salons Elīna neatmaksā pasūtītājam maksu par pasūtījumu un ietur to pilnā apmērā, sekojošos gadījumos: 

12.1. ja saņēmējs atsakās pieņemt sūtījumu (ziedus vai ziedu pušķi);

12.2. ja saņēmējs ir izbraucis no pilsētas un/vai valsts un nav sasniedzams pasūtītāja norādītajā piegādes adresē 24 stundu laikā pēc pasūtītāja noteiktā piegādes laika;

12.3. ja saņēmējs neatrodas pasūtītāja norādītajā adresē un nav sasniedzams saziņai pasutītāja norādītajā e-pastā vai telefonā.

13. Ja saņēmējs neatrodas pasūtītāja norādītajā adresē un pasūtījuma piegāde ir jāpārceļ uz citu piegādes adresi ,pasūtītājam ir jāmaksā maksa par pasūtījuma piegādi atkārtoti, izņemot, ja pasūtījuma piegādes adrese tiek mainīta ne tālāk kā 5 km no sākotnēji norādītās pasūtījumu piegādes adreses.

14. Ja saņēmējs neatrodas pasūtītāja norādītajā adresē norādītajā laikā un pasūtījuma piegāde ir jāpārceļ uz citu piegādes laiku,pasūtītājam ir jāmaksā maksa par pasūtījuma piegādi atkārtoti.

15. Ziedu un Dāvanu salons Elīna informē, ka ziedu pušķu kompozīcija var atšķirties no mājas lapā publicētā, jo pušķos izmantojamie ziedi ir sezonāli un Ziedu un Dāvanu salons Elīna nevar garantēt, ka mājas lapā redzamie ziedi būs pieejami Ziedu un Dāvanu salons Elīna veikalā ziedu pušķa izgatavošanas brīdī. Ziedu pušķis tiks gatavots saglabājot stilu un krāsu gammu, bet nepieciešamības gadījumā, ziedi tiks aizvietoti pēc florista profesionālajiem ieskatiem. 

ZIEDU VEIKALS

Interneta veikals “Ziedu un Dāvanu salons Elīna” ir publiski pieejama interneta vietne, kas paredzēta ziedu, dāvanu un citu preču un pakalpojumu iegādei internetā. Ziedu veikals ir pieejams interneta adresē http://elinasziedi.lv.

ZIEDU VEIKALA PĀRVALDE

Vietnes pārvaldnieks un pieejamo pakalpojumu nodrošinātājs ir ZS Priedīši, reģ. Nr. 44101026300 Vietnē http://elinasziedi.lv pieejamo pakalpojumu lietošanas noteikumi, nosacījumi un ierobežojumi, kā arī sankcijas šo noteikumu neievērošanas gadījumā, ir saistoši visiem tās lietotājiem, apmeklētājiem un pakalpojumu saņēmējiem.


KONFIDENCIALITĀTE

Ziedu veikals garantē saņemto personas datu apstrādi, uzglabāšanu un neizpaušanu trešajām personām atbilstoši Latvijas Republikas likumos un tiesiskajos aktos noteiktajām prasībām.

Saziņa.

Pasūtījumu pieņemšanas brīdī saņemtās apmeklētāju un pircēju e-pasta adreses, telefonu numuri, pasta adreses tiks izmantotas tikai un vienīgi saziņai ar preču un/vai pakalpojumu pasūtītāju un to saņēmēju, un pasūtījuma kvalitatīvai izpildei.

 Ziedu un Dāvanu salons Elīna  neuzkrāj savienojuma datus ar maksājumu sistēmām. Interneta veikala http://elinasziedi.lv  pircēji, pieslēdzoties elektroniskai bankai vai elektroniskajām maksāšanas sistēmām, datus ievada bankas mājas lapā, tapēc šī informācija nav pieejama.

STRĪDI UN PRETENZIJAS

Visi strīdi un pretenzijas tiek risinātas savstarpēju pārrunu ceļā, iesniedzot rakstisku sūdzību/pretenziju 24/h laikā no pasūtījuma saņemšanas brīža, kas tiks risināta 10 (desmit) darbadienu laikā no sūdzības/pretenzijas saņemšanas dienas. Sūdzība/pretenzija ir jāiesniedz rakstveidā.

 

Ja strīdu neizdodas atrisināt pārrunu ceļā, tas risināms Latvijas Republikas tiesā likumos un tiesiskajos aktos noteiktajā kārtībā.

Noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.