Piegāde

Pasūtījumi tiek pieņemti zvanot uz numuru (+371) 64120319 vai (+371) 23002358 un rakstot uz e-pastu elinasziedi@inbox.lv  vai aizpildot pasūtījumu mājas lapā.

Ziedus varam piegādāt 1h laikā no pasūtijuma pieņemšanas brīža Cēsu pilsētas robežās.

 Piegāde ārpus Cēsīm-pēc vienošanās 

Ziedus ir iespējams pasūtīt 7 dienas nedēļā.

Pasūtījumu apstrāde veikala darba laikā: Darba dienās 8.00-18.00, Se. 9.00-18.00, Sv. 10.00-15.00


Pasūtījuma piegādes maksa ir jāmaksā atkārtoti sekojošos gadījumos:

1.Ja saņēmējs neatrodas pasūtītāja norādītajā adresē norādītajā laikā un pasūtījuma piegāde ir jāpārceļ uz citu piegādes laiku(izņemot,ja pasūtījuma piegādes laiks no sākotnēji norādītā piegādes laika ir ar 1h intervālu)

Par piegādes adresi atzīmējot slimnīcu un/vai ārstniecības iestādi,lūdzam personīgi sazināties vispirms ar slimnīcu  un/vai ārstniecības iestādi, vai iestāde pieņem ziedu piegādi pacientiem.

Piegādes laiks norādāms aptuvens un tas var mainīties atkarībā no situācijas uz ceļiem, sastrēgumiem,satiksmes organizācijas ierobežojumiem, laikapstākļiem, kā arī no floristu noslogotības.

Ja vēlaties nosūtīt ziedus 14. februārī, 8. martā vai Māmiņu dienā, ziedus jāpasūta 2-3 dienas iepriekš, pretējā gadījumā ziedi var tikt piegādāti nākamajā dienā pēc svētkiem.

Vēršam Jūsu uzmanību, ka nespējam garantēt piegādes laikus 14. februārī un 8.martā, tādēļ šajos datumos piegādes laikam ir tikai orientējoša nozīme rīts, pusdienas laiks vai vakars.